Forever Living nedir?

Forever Living, dünyanın en büyük aloe vera ve aloe vera bazlı ürün yetiştiricisi ve üreticisidir. 40’yıldan fazla süredir, Forever Living, insanların hayatlarını değiştiriyor ve insanların daha iyi görünmelerine ve daha iyi hissetmelerine yardım etmek için en yüksek kaliteli sağlık ve bakım ürünlerini üretiyor.

Fırsat Hakkında

Forever Business Owners kullanıcıları da aynı sizin gibi insanlardır. Birbirlerine yardım ederken, bir gelir de sağlarlar. Ticaret hayatı böyle yürür. Ticaret hayatı, sevdiğiniz şeylere olan heyecanınızı paylaşmanızı ödüllendirir. İster indirimli ürün arayın veya birazcık daha tasarruf etmeye çalışın, yeni bir araba, hatta tamamen yeni bir kariyer arıyor olun, Forever size yardım edebilir.

Forever, bizim Pazarlama Planı dediğimiz bir ödüllendirme yapısına sahiptir. Forever Pazarlama Planı, ulaşmak istediğiniz yere gitmenize yardımcı olan ayrıntılı bir yol haritası sunmaktadır. Forever Pazarlama Planı’nın, Ağ Pazarlama Endüstrisi’nde en cömert plan olduğunu düşünüyoruz. Planımız, sıkı çalışmanız için sizi ödüllendirirken, işletmenizi kendi temponuzda kurmanız için gereken araçları sunan teşvikler, bonuslar ve fırsatlarla doludur.

Bu inanılmaz deneyime nasıl katılabileceğin hakkında daha fazla öğren!

Ne hakkında bilgi edinmek istersiniz?
Ürünler İşletme İkisi
İletişim bilgilerinizi girerek, pazarlama tekliflerimizi  Gizlilik İlkesi.

Forever Hayatımı Nasıl Değiştirdi

Vor über 26 Jahren hat Manfred Widmann das Network Marketing Unternehmen Forever Living Products kennengelernt, das 1978 von Rex Maughan in Phoenix, Arizona, gegründet wurde. Zu diesem Zeitpunkt stand Manfred Widmann, der gelernter Einzelhandelskaufmann ist, quasi mit dem Rücken an der Wand, denn die Geschäfte im EDV-Bereich, in dem er seit über zehn Jahren selbstständig war, liefen nicht sonderlich gut, da sich die Branche in einem kompletten Wandel befand. Manfred Widmann: „Eigentlich stand ich vor einem großen Schuldenberg und suchte nach einer neuen Geschäftsidee oder besser nach einer Lösung, um der finanziellen Misere zu entkommen. Eine Situation, die sicherlich viele Menschen kennen und rückwirkend muss ich sagen, dass die Entscheidung im Network Marketing zu starten, mein Leben komplett verändert hat.“ Im Dezember 1995 machte ihn ein guter Freund auf das Network Marketing Unternehmen Forever Living Products aufmerksam, dass gerade den deutschen Markt eröffnete. Anfangs noch skeptisch, merkte Widmann jedoch schnell, dass die Produkte hielten, was sie versprachen und so entschloss er sich, mit diesem Unternehmen durchzustarten. Das Fundament für eine einmalige Erfolgsgeschichte war gelegt, was zu diesem Zeitpunkt allerdings noch nicht absehbar war und auch ein Manfred Widmann konnte sich Ende 1995 nicht vorstellen, dass er mit Forever Living Products irgendwann einmal Millionär werden könnte. Es sollte alles anderes kommen und schneller gehen als vermutet. Die Geburtsstunde des Aloe-Vera-Booms Manfred Widmann ist Schwabe, ist jemand der bodenständig und authentisch geblieben ist, einer der das Geschäft sauber aufgebaut hat und jemand der seine neuen Geschäftspartner an die Hand nimmt und all sein Wissen und seine Erfahrung teilt. Er ist keiner dieser MLM-Überflieger, sondern eher jemand der beharrlich seinen Weg geht und Langstreckenqualitäten mitbringt. Im ersten Jahr mit Forever Living Products verdiente Manfred Widmann rund 40.000 DM Provisionen, also in heutiger Währung knappe 20.000 Euro. Widmann: „Ab diesem Zeitpunkt wusste ich das Network Marketing und Forever Living Products funktioniert, und dass es ab jetzt nur noch nach vorne gehen kann.“ Gerne spreche ich mit Dir persönlich über Dein Second Life Mit freundlichen Grüssen Manfred Widmann

Forever Living Family’ye Katılmanın Faydaları

Kendi Patronunuz Olun

Kendiniz için bu işte olun. Kendi programınızı yapma, istediğiniz yerden çalışma ve istediğinizi başarma özgürlüğüne sahipsiniz.

Büyük Kazanç Potansiyeli

Ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla kazanma potansiyeliniz olur. Gelirlere asla üst limit belirlemeyiz ve kazanma becerinizi asla sınırlamayız.

Dünyayı Gezin

Forever’ın teşvikleri ile dünyayı gezen biri olun. Dünyadaki en iyi şehirleri keşfedin.

Araçlar ve Eğitim

Yerel etkinliklerden, çevrimiçi yüzlerce materyale kadar başarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Ürünlerde İndirim

Kendiniz için kullanmak veya diğerlerine perakende satış yapmak için özel ürün indirimleri alın.

Küresel Aile

Dünya çapında 160'tan fazla ülkeye yayılan bir ailenin parçası olun.

  • Dikey olarak entegre edilmiş ve borçsuz
  • Köklü yönetim ekibi ile deneyimli
  • 160’dan fazla ülkede hizmet veriyoruz
  • Doğal, doğadan üretilmiş ve bilimsel olarak gelişmiş kaliteli ürünler
  • Elle toplanmış, elle doldurulmuş iç yaprak jeli
  • Patentli stabilizasyon işlemi ve aseptik üretim
  • Yüksek nitelikli profesyonellerin Bilimsel Danışma Kurulu
  • Tesir ve saflık için Uluslararası Aloe Bilim Konseyi tarafından onaylanmıştır

Hayatınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Hadi arkadaş olalım

Bu sayfa, resmi bir Forever Business Owner kullanıcısına aittir
Telif Hakkı © 2023 Forever Living Products
x
En iyi deneyimi yaşamanız için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.! More info.